Multi Gastro

Stoły chłodnicze linia 600

Stoły chłodnicze linia 600

Stoły chłodnicze to nowoczesne rozwiązanie do przechowywania jedzenia, wymagających niższej temperatury do zachowania świeżości. Dzięki swojej funkcjonalności bez problemu jest w stanie pomieścić duże ilości pożywienia. W naszej ofercie można znaleźć między innymi stoły chłodnicze wielodrzwiowe, ze zlewem i szufladami. Takie rozwiązania pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał urządzenia. Dzięki temu świetnie sprawdzi się we wszystkich lokalach gastronomicznych, które w swej ofercie mają dania, których składniki muszą być przechowywane w niskich temperaturach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro i zaopatrzenia się w świetnej jakości sprzęt, który będzie służył przez długi czas. Niezawodne urządzenia sprawiają, że praca jest dużo prostsza i wydajniejsza.

Jakie temperatury potrafi stworzyć urządzenie?

Dzięki odpowiednim funkcjom i nowoczesnej technologii stół chłodniczy jest w stanie wytworzyć temperatury od –2 do +8 stopni Celsjusza, a stół mroźniczy aż od –18 stopni do –22 stopni. Takie możliwości sprawiają, że z łatwością można przechować mięso, nabiał i inne produkty, do których przechowywania niezbędna jest niska temperatura.

Ponadto z łatwością zamrozi się nadprogramowe produkty, które można przechowywać w stołach chłodniczych taki właśnie sposób. Wytwarzane przez sprzęt środowisko jest profesjonalne i odpowiednie do wymagających produktów. Nie trzeba obawiać się, że coś zakłóci pracę urządzenia i produkty, które były przechowywane, zepsują się.

Budowa profesjonalnych stołów chłodniczych

Urządzenia w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która odporna jest na rdzę. Dzięki czemu, nie trzeba obawiać się, że woda, które dostanie się na stół spowoduje jego zniszczenie . Aby wyczyścić stół chłodniczy, należy użyć odpowiedniego płynu lub substancji domowej roboty, jaką jest mieszanka octu i sody oczyszczonej. Wystarczy zabrudzoną powierzchnię pokryć mazią i odczekać około 20 minut. Po tym czasie można bez problemu przetrzeć urządzenie miękką ściereczką, która z łatwością pozbędzie się całego zabrudzenia. Takie sposoby znane są w kuchni od lat i przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Najwyższej jakości stoły chłodnicze

Urządzenia, które można znaleźć w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy działają na rynku od lat. Wykonywane przez nich stoły chłodnicze, posiadają najwyższej jakości materiały, takie jak stał nierdzewna, dzięki której sprzęt jest niezwykle wytrzymały i stabilny.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie