Multi Gastro

Stoły z szufladami

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Stoły chłodnicze z szufladami

W odpowiedzi na potrzeby usługodawców gastronomicznych, został stworzony stół chłodniczy z szufladami. Taki sprzęt pozwala na jeszcze lepszą organizację pracy, dzięki której będzie można pozbyć się chaosu panującego w kuchni, nawet podczas działań pod presją czasu. Takie ułatwienia doskonale sprawdzają się w restauracjach i lokalach gastronomicznych, gdzie trzeba przechować produkty, które powinny znajdować się w niskiej temperaturze. Dzięki temu unikniemy marnowania żywności, która po spędzeniu kilku godzin w temperaturze pokojowej, musiałaby zostać wyrzucona. Posiadając stół chłodniczy z szufladami, będzie możliwe wykonanie profesjonalnego przechowywania i będziemy można mieć pewność, że żywność zachowa odpowiednią świeżość. W miejscach serwujących potrawy wysokiej jakości jest to bardzo ważne.

Zastosowanie szuflad w stołach chłodniczych

Prowadząc restaurację, często zdarza się, że wśród produktów jest wiele takich, które muszą być przechowywane w chłodnej temperaturze. Aby odpowiednio rozmieścić te produkty, w celu uniknięcia zmieszania aromatów i smaków, warto zaopatrzyć się w stoły chłodnicze z szufladami. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe odpowiednie zagospodarowanie i przechowywanie, bez obaw, że potrawy przejdą zapachami . Jak widać, szuflady pomagają w odpowiedniej organizacji. Dzięki temu będzie można łatwiej znaleźć potrzebne składniki. Odpowiednio uporządkowane miejsce pracy sprawia, że jest możliwe szybsze przygotowanie i zaserwowanie dania, dzięki czemu goście w restauracji nie będą musieli długo czekać na swoje zamówienie.

Nowoczesny design stołów chłodniczych z szufladami

Przedstawione w naszej ofercie stoły chłodnicze z szufladami mają nowoczesny wygląd. Dzięki czemu idealnie wpasują się do kuchni i nadadzą jej charakteru. Dzięki elektronicznemu wyświetlaczu z łatwością będzie można ustawić odpowiednie parametry, tak, aby jak najlepiej spełniał swoje zadania. Obsługa stołu chłodniczego z szufladami jest niezwykle intuicyjna. Bez problemu będzie można wszystko ustawić, nawet jeśli panelu obsługowego używa się pierwszy raz w życiu. Dzięki takim możliwościom będzie można znacznie przyspieszyć funkcjonowanie i proces przygotowywania potraw dla oczekujących gości. Warto dążyć do posiadania wszelkich udogodnień od strony kuchni lokali gastronomicznych i restauracji.

Wysoka jakość stołów chłodniczych z szufladami

Meble, wykonane ze stali nierdzewnej, słyną z tego, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na rdzę. Tak samo jest w przypadku stołów chłodniczych z szufladami. Ich solidna i stabilna budowa zapewnia, że zakupiony sprzęt, pod warunkiem, że będzie odpowiednio konserwowany, będzie służył na długie lata, przez co ta inwestycja szybko się zwróci.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium