Multi Gastro

Stoły z szufladami

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Stoły chłodnicze z szufladami

W odpowiedzi na potrzeby usługodawców gastronomicznych, został stworzony stół chłodniczy z szufladami. Taki sprzęt pozwala na jeszcze lepszą organizację pracy, dzięki której będzie można pozbyć się chaosu panującego w kuchni, nawet podczas działań pod presją czasu. Takie ułatwienia doskonale sprawdzają się w restauracjach i lokalach gastronomicznych, gdzie trzeba przechować produkty, które powinny znajdować się w niskiej temperaturze. Dzięki temu unikniemy marnowania żywności, która po spędzeniu kilku godzin w temperaturze pokojowej, musiałaby zostać wyrzucona. Posiadając stół chłodniczy z szufladami, będzie możliwe wykonanie profesjonalnego przechowywania i będziemy można mieć pewność, że żywność zachowa odpowiednią świeżość. W miejscach serwujących potrawy wysokiej jakości jest to bardzo ważne.

Zastosowanie szuflad w stołach chłodniczych

Prowadząc restaurację, często zdarza się, że wśród produktów jest wiele takich, które muszą być przechowywane w chłodnej temperaturze. Aby odpowiednio rozmieścić te produkty, w celu uniknięcia zmieszania aromatów i smaków, warto zaopatrzyć się w stoły chłodnicze z szufladami. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe odpowiednie zagospodarowanie i przechowywanie, bez obaw, że potrawy przejdą zapachami . Jak widać, szuflady pomagają w odpowiedniej organizacji. Dzięki temu będzie można łatwiej znaleźć potrzebne składniki. Odpowiednio uporządkowane miejsce pracy sprawia, że jest możliwe szybsze przygotowanie i zaserwowanie dania, dzięki czemu goście w restauracji nie będą musieli długo czekać na swoje zamówienie.

Nowoczesny design stołów chłodniczych z szufladami

Przedstawione w naszej ofercie stoły chłodnicze z szufladami mają nowoczesny wygląd. Dzięki czemu idealnie wpasują się do kuchni i nadadzą jej charakteru. Dzięki elektronicznemu wyświetlaczu z łatwością będzie można ustawić odpowiednie parametry, tak, aby jak najlepiej spełniał swoje zadania. Obsługa stołu chłodniczego z szufladami jest niezwykle intuicyjna. Bez problemu będzie można wszystko ustawić, nawet jeśli panelu obsługowego używa się pierwszy raz w życiu. Dzięki takim możliwościom będzie można znacznie przyspieszyć funkcjonowanie i proces przygotowywania potraw dla oczekujących gości. Warto dążyć do posiadania wszelkich udogodnień od strony kuchni lokali gastronomicznych i restauracji.

Wysoka jakość stołów chłodniczych z szufladami

Meble, wykonane ze stali nierdzewnej, słyną z tego, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na rdzę. Tak samo jest w przypadku stołów chłodniczych z szufladami. Ich solidna i stabilna budowa zapewnia, że zakupiony sprzęt, pod warunkiem, że będzie odpowiednio konserwowany, będzie służył na długie lata, przez co ta inwestycja szybko się zwróci.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU