Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły chłodnicze z szufladami

W odpowiedzi na potrzeby usługodawców gastronomicznych, został stworzony stół chłodniczy z szufladami. Taki sprzęt pozwala na jeszcze lepszą organizację pracy, dzięki której będzie można pozbyć się chaosu panującego w kuchni, nawet podczas działań pod presją czasu. Takie ułatwienia doskonale sprawdzają się w restauracjach i lokalach gastronomicznych, gdzie trzeba przechować produkty, które powinny znajdować się w niskiej temperaturze. Dzięki temu unikniemy marnowania żywności, która po spędzeniu kilku godzin w temperaturze pokojowej, musiałaby zostać wyrzucona. Posiadając stół chłodniczy z szufladami, będzie możliwe wykonanie profesjonalnego przechowywania i będziemy można mieć pewność, że żywność zachowa odpowiednią świeżość. W miejscach serwujących potrawy wysokiej jakości jest to bardzo ważne.

Zastosowanie szuflad w stołach chłodniczych

Prowadząc restaurację, często zdarza się, że wśród produktów jest wiele takich, które muszą być przechowywane w chłodnej temperaturze. Aby odpowiednio rozmieścić te produkty, w celu uniknięcia zmieszania aromatów i smaków, warto zaopatrzyć się w stoły chłodnicze z szufladami. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe odpowiednie zagospodarowanie i przechowywanie, bez obaw, że potrawy przejdą zapachami . Jak widać, szuflady pomagają w odpowiedniej organizacji. Dzięki temu będzie można łatwiej znaleźć potrzebne składniki. Odpowiednio uporządkowane miejsce pracy sprawia, że jest możliwe szybsze przygotowanie i zaserwowanie dania, dzięki czemu goście w restauracji nie będą musieli długo czekać na swoje zamówienie.

Nowoczesny design stołów chłodniczych z szufladami

Przedstawione w naszej ofercie stoły chłodnicze z szufladami mają nowoczesny wygląd. Dzięki czemu idealnie wpasują się do kuchni i nadadzą jej charakteru. Dzięki elektronicznemu wyświetlaczu z łatwością będzie można ustawić odpowiednie parametry, tak, aby jak najlepiej spełniał swoje zadania. Obsługa stołu chłodniczego z szufladami jest niezwykle intuicyjna. Bez problemu będzie można wszystko ustawić, nawet jeśli panelu obsługowego używa się pierwszy raz w życiu. Dzięki takim możliwościom będzie można znacznie przyspieszyć funkcjonowanie i proces przygotowywania potraw dla oczekujących gości. Warto dążyć do posiadania wszelkich udogodnień od strony kuchni lokali gastronomicznych i restauracji.

Wysoka jakość stołów chłodniczych z szufladami

Meble, wykonane ze stali nierdzewnej, słyną z tego, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na rdzę. Tak samo jest w przypadku stołów chłodniczych z szufladami. Ich solidna i stabilna budowa zapewnia, że zakupiony sprzęt, pod warunkiem, że będzie odpowiednio konserwowany, będzie służył na długie lata, przez co ta inwestycja szybko się zwróci.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie