Multi Gastro

Stoły ze zlewem

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Stoły chłodnicze ze zlewem

Przechowywanie produktów, które potrzebują niskiej temperatury, powinno być proste i najlepiej byłoby, gdyby był przeznaczony do tego sprzęt, dzięki któremu będziemy mogli wszystkie produkty tego typu trzymać w jednym miejscu. To jest możliwe z pomocą stołu chłodniczego ze zlewem. Takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny pracy, dzięki czemu zostanie ona wykonana profesjonalnie i prawidłowo. Warto postawić na stół chłodniczy ze zlewem, gdyż przygotowanie potraw będzie dużo prostsze. Opłaca się posiadać na wyposażeniu sprzęty, które umożliwią lepsze funkcjonowanie posiadanego lokalu gastronomicznego czy restauracji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Po co zlew w stołach chłodniczych? 

Wbrew pozorom, zlew w stołach chłodniczych jest niezwykle przydatny. Z racji, iż sanepid wymaga określoną ilość zlewów w restauracjach, to taki sprzęt z wbudowanym zlewem zapewni, że zaoszczędzimy dużo miejsce, gdyż jest dużo mniejszy od wolnostojącego. Z jego pomocą zachowanie odpowiedniej higieny pracy będzie dużo prostsze. W końcu za każdym razem, zanim dotkniemy żywności, która będzie następnie podawana gościom, należy dokładnie umyć ręce. Dzięki takim działaniom można mieć pewność, że dania były wykonywane z należytą uwagą, z zachowaniem odpowiedniej higieny. Takie rozwiązanie w stołach chłodniczych ze zlewem, znacznie przyspiesza pracę, gdyż nie trzeba odchodzić od stanowiska, aby umyć ręce czy produkty, które po rozmrożeniu muszą być dokładnie umyte. Działanie takie jak te sprawdzają się świetnie w lokalach gastronomicznych, w których czas jest bardzo ważny. W taki właśnie sposób zadbamy o to, aby wszystko działało tak, jak należy, a klienci szybko otrzymali swoje potrawy.

Stal nierdzewna — wysokiej jakości materiał

Stoły chłodnicze ze zlewem, które można spotkać w ofercie sklepu Multi Gastro, wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Dzięki temu są one niezwykle stabilne i solidne. Stal nierdzewna znana jest z tego, że jest bardzo wytrzymała, co za tym idzie, można mieć pewność, że urządzenie jest bezawaryjne. Stoły chłodnicze ze zlewem są też niezwykle odporne na brud. Powierzchnia uniemożliwia przywieranie, dzięki czemu proces sprzątania będzie jeszcze prostszy. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i gotowe. Jest to niezwykle proste.

Pewny zakup ze sklepem Multi Gastro

Wszystkie produkty, które są w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych producentów, którzy działają na rynku od lat, dzięki czemu można mieć pewność, że stoły chłodnicze ze zlewem będą działać odpowiednio i bez zarzutu. W razie jakichkolwiek pytań zespół specjalistów Multi Gastro pozostaje do Państwa dyspozycji, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU