Multi Gastro

Stoły ze zlewem

Filtruj produkty

Stoły chłodnicze linia 700 ze zlewem 

W restauracjach i lokalach gastronomicznych, według zaleceń sanepidu, musi znaleźć się określona liczba kranów. Dzięki temu higiena pracy będzie zachowana a najwyższym poziomie. Aby to ułatwić powstały stoły chłodnicze linia 700 ze zlewem, taki zlew zajmuje dużo mniej miejsca niż wolnostojący, dzięki czemu można mieć do dyspozycji więcej przestrzeni. Takie rozwiązanie ma na celu usprawnić proces przygotowania jedzenia. W łatwy i szybki sposób można umyć ręce oraz można umyć produkty, których będziemy używać. Jest to niezwykle innowacyjna metoda, która pozwala ograniczyć przemieszczanie się podczas gotowania. W taki sposób wszystko, czego będziemy potrzebować, będzie znajdować się na wyciągnięciu ręki. Jest to niezwykle istotne i pomocne podczas codziennie pracy w lokalu gastronomicznym, gdyż ograniczając pole, po którym trzeba się przemieszczać, aby móc przygotować danie, znacznie przyspieszymy cały proces gotowania.

Po co w stołach chłodniczych linia 700 są zlewy?

Stoły chłodnicze to urządzenia, które pomagają utrzymać niską temperaturę podczas przechowywania produktów żywnościowych. Aby proces ten przebiegał w pełni higienicznie, należy umyć ręce oraz dbać o to, aby produkty również przed użyciem, były umyte. Aby tego dokonać w odpowiedni i szybki sposób, niezwykle przydatny jest zlew, który znajduje się w pobliżu. Taki zlew może stanowić uzupełnienie w wymogu sanepidu odnośnie konkretnej liczby kranów w kuchni. Wbudowany zlew w stole chłodniczym linia 700, znacznie usprawnia proces mycia, gdyż bieżąca woda znajduje się przy sprzęcie. Nie trzeba chodzić do kranu, aby umyć ręce przed gotowaniem, gdyż to wszystko znajduje się w stole chłodniczym linii 700 ze zlewem.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Produkty, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dzięki czemu możemy mieć pewność, że oferowane produkty są najwyższej jakości. Nie należy również przejmować się ceną, gdyż produkty są niezwykle atrakcyjne cenowo. Tak jest również w przypadku stołu chłodniczego linia 700 ze zlewem. Wykonany jest on z materiałów najwyżej jakości — stali nierdzewnej. Ten materiał jest niezwykle wytrzymały i odporny na rdzę. Dzięki temu w łatwy sposób można wyczyścić urządzenie za pomocą wilgotnej ściereczki, bez obaw, że coś się z nim stanie. Stół chłodniczy ze stali nierdzewnej jest stabilny, dzięki czemu urządzenie jest niezwykle bezpieczne. Stół chłodniczy linia 700 ze zlewem ma wbudowany bardzo intuicyjny panel sterujący, z którego pomocą w łatwy sposób będzie można ustawić pożądaną temperaturę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro, a w razie jakichkolwiek pytań, nasz zespół specjalistów pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie