Multi Gastro

Stoły przyścienne z koszem uchylnym

stół przyścienny z koszem uchylnym 450x600x850 mm stół przyścienny z koszem uchylnym 450x600x850 mm
stół przyścienny z koszem uchylnym 450x600x850 mm

Wysokiej jakości stoły przyścienne z koszem uchylnym polecane przez profesjonalistów.

stół przyścienny z koszem uchylnym 450x600x850 mm
Producent: Stalgast Meble
1 892,10 zł 3 324,69 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Stół przyścienny szafka z pojemnikiem wychylnym 430x600x850 mm

Meble ze stali nierdzewnej dla profesjonalistów

Stół przyścienny szafka z pojemnikiem wychylnym 430x600x850 mm
Producent: Polgast
2 018,33 zł 3 310,06 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
stół przyścienny z koszem uchylnym 450x700x850 mm stół przyścienny z koszem uchylnym 450x700x850 mm
stół przyścienny z koszem uchylnym 450x700x850 mm

Wysokiej jakości stoły przyścienne z koszem uchylnym polecane przez profesjonalistów.

stół przyścienny z koszem uchylnym 450x700x850 mm
Producent: Stalgast Meble
1 974,00 zł 3 468,60 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Stół przyścienny szafka z pojemnikiem wychylnym 430x700x850 mm

Meble ze stali nierdzewnej dla profesjonalistów

Stół przyścienny szafka z pojemnikiem wychylnym 430x700x850 mm
Producent: Polgast
2 105,43 zł 3 452,91 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Stoły przyścienne z koszem uchylnym

Posiadanie odpowiedniego śmietnika w kuchni pozwala na higieniczne i sterylne gotowanie. Chcąc, aby śmietnik był odpowiednio odseparowany od reszty sprzętów, warto zaopatrzyć się w stół przyścienny z koszem uchylnym. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałe oddzielenie części przeznaczonej do gotowania, od części ze zmywaniem i wyrzucaniem odpadków. Taki stół pozwala na proste przechowywanie śmieci, które można w bardzo łatwy sposób opróżnić.  Gotowanie zawsze powinno odbywać się w odpowiednio przystosowanych warunkach, które mogą być spełnione, dzięki stołom przyściennym z koszem uchylnym. Z tym urządzeniem będzie możliwe odpowiednie składowanie odpadów, dzięki czemu nie wpłyną one na jakość oferowanych usług.

Zalety stołów przyściennych z koszem uchylnym

Chcąc zakupić odpowiednie sprzęty, bardzo ważne jest, aby mogły mieć dużo pozytywnych stron. Takie rozwiązanie pozwoli na dokonanie najlepszego wyboru, który zapewni nie tylko doskonałe funkcjonalności, ale również atrakcyjną cenę. Wszystkie produkty, które można znaleźć w ofercie sklepu Multi Gastro, są najwyższej jakości i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że dokonane zakupy są bardzo porządne i bezawaryjne.

Jeśli chce się być przekonanym, że stoły przyścienne z koszem uchylnym są trafionym zakupem, warto przyjrzeć się ich zaletom. Jedną z nich jest to, że przestrzeń, która jest przeznaczona na kosz, jest domykana, więc można mieć pewność, że odpadki są odpowiednio odseparowane od kuchni, Uchylne drzwiczki ułatwiają i usprawniają wyrzucanie śmieci. Proces ten jest dużo łatwiejszy.
Kolejnym plusem stołu jest jego pojemność. Do środka można umieścić sporych rozmiarów worek. Jednak nie na tyle duży, że proces wypełniania worka trwałby długo, a co za tym idzie, podczas wypróżniania byłby ciężki i mógłby wydzielać nieprzyjemne zapachy. Wbrew pozorom, taka wielkość stołu przyściennego z uchylnym koszem jest niezbędna do zachowania odpowiednich norm higieniczno-sanitarnych.


Bardzo ważnym czynnikiem, który ma wpływ na zalety stołów przyściennych z koszem uchylnym, jest materiał, z którego został wykonany. Stal nierdzewna znana jest ze swoich właściwości, do których przede wszystkim należy odporność na działanie wilgoci, co skutkuje tym, że urządzenie nie rdzewieje.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Jak można zauważyć, stoły przyścienne z koszem uchylnym, posiadają mnóstwo zalet. Nie mają one jednak wpływu na cenę, gdyż jest ona bardzo atrakcyjna. Te dwa czynniki powodują, że naprawdę warto zaopatrzyć się w takie urządzenie, gdyż gwarantuje, że zakupy były trafione.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie