Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły wyładowcze bez półki do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które mają znaleźć się w części przeznaczonej do zmywania, muszą spełniać odpowiednie warunki, dzięki którym będzie możliwe zapewnienie wielu ważnych funkcji. Zachowanie odpowiedniej higieny jest bardzo ważne, gdyż ma to bardzo duży wpływ na jakość oferowanych usług. Żeby zmywanie było proste, bardzo ważne jest posiadanie różnego rodzaju stołów wyładowczych lub załadowczych, które zapewnią wszystkie ważne funkcje. Dlatego właśnie polecamy zaopatrzyć się w stół wyładowczy bez półki do zmywarki Stalgast. To urządzenie jest wyjątkowo poręczne, dzięki czemu z łatwością pozwoli na szybsze i dużo sprawniejsze wyładowania i przechowywania czystych naczyń, które będą czekały na kolejne użycie lub na wypolerowanie.

Zalety stołów wyładowczych bez półki do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które mają znaleźć się na wyposażeniu części przeznaczonej do zmywania, powinny mieć mnóstwo zalet, które pomogą w zapewnieniu wszystkich przydatnych funkcji, w tym miejscu. Ważne jest, aby to było zachowane, ponieważ dzięki temu będzie można wykonać prace związane ze zmywaniem w dużo szybszy i bardziej sprawdzony sposób. Warto stawiać na takie rozwiązania, które pozwalają na bardzo prostą pracę.

Do niewątpliwych zalet stołów wyładowczych bez półki do zmywarki Stalgast jest fakt, że nie zajmuje on dużo miejsca z takiego względu, że nie ma półki. Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie miejsca poniżej blatu, do przechowywania innych rzeczy, którym działanie wody nie zaszkodzi. Te stoły mają wiele rozmiarów. Długość zaczyna się od 800 mm, a kończy się na 1400 mm. Takie rozwiązanie niesie za sobą naprawdę wiele możliwości, odnośnie do wyboru takiego urządzenia, który zmieści się doskonale w posiadanym lokalu gastronomicznym.
Kolejną mocną stroną, płynącą z posiadania stołu wyładowczego bez półki do zmywarki Stalgast, jest to, że stanowi doskonałe oddzielenie części przeznaczonej na czyste naczynia, od części, która jest wyznaczona do tych brudnych. Dzięki temu nie występuje ryzyko takie, że te naczynia będą miały kontakt ze sobą, co miałoby fatalny wpływ na higienę w takim miejscu jak restauracja. Jak wiadomo, nie można sobie na to pozwolić, gdyż opinie o lokalu mogłyby bardzo spaść.

Wysoka jakość urządzeń i fachowa pomoc

Wszystkie urządzenia, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Tak samo jest w przypadku stołów wyładowczych bez półki do zmywarki Stalgast. Wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która odpowiada za to, że urządzenie jest odporne na korozję.
Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania, to nasz zespół specjalistów z chęcią rozwieje wszelkie wątpliwości oraz pomogą dobrać takie urządzenie, które sprawdzi się najlepiej w posiadanym lokalu gastronomicznym.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie