Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły wyładowcze z półką do zmywarki Stalgast

Wszystkie lokale gastronomiczne muszą mieć odpowiednia część przeznaczoną do zmywania. Tak odseparowana przestrzeń, pozwoli odpowiednio zachować harmonię między gotowaniem, a zmywaniem. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć chaosu i wchodzenia sobie w drogę, dzięki temu prace od zaplecza będą wykonywane na dużo lepszym poziomie. Warto w takim wypadku zaopatrzyć się w stół wyładowczy z półką do zmywarki Stalgast. To urządzenie sprawdza się doskonale w sytuacjach, kiedy trzeba wyładować zmywarkę, gdyż można czyste naczynia postawić na takim właśnie stole oraz na wbudowanej półce. Tak przygotowane rzeczy mogą w spokoju czekać, aż zostaną z powrotem użyte lub zanim zostaną wypolerowane w polerkach.

Zalety stołów wyładowczych z półką do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, posiadają całą masę zalet i zastosowań. Takie rozwiązania pozwalają na dobranie takich sprzętów, które sprawdzą się najlepiej w posiadanym typie lokalu gastronomicznym. Tak samo jest w przypadku stołów wyładowczych z półką do zmywarki Stalgast. Posiadają wiele ważnych cech, które pomagają przy pracach w zmywalni, a co za tym idzie, są tam naprawdę niezastąpione.

Do zalet takich stołów bez wątpienia należy fakt, że posiadają dodatkową półkę. Taka możliwość zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania, a co za tym idzie, doskonale spełni się w lokalach, w których bardzo dużo się zmywa. W takich sytuacjach będzie można mieć pewność, że miejsca jest wystarczająco i od razu jest możliwe załadowanie kolejnej tury do profesjonalnej zmywarki.
Kolejną zaletą stołów wyładowczych z półką do zmywarki Stalgast, jest to, że z ich pomocą jest możliwe doskonałe odseparowanie części z czystymi naczyniami, od tej z brudnymi. Taka opcja pozwala na zachowanie bardzo higienicznych warunków, które spełnią wszystkie wymogi sanepidu. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, aby posiadać tego typu urządzenia w zmywalni lokalu o charakterze gastronomicznym.

Niewątpliwą mocna stroną urządzeń jest materiał, z którego został wykonany. Stal nierdzewna, o której mowa, jest niezwykle wytrzymałą stalą. Charakteryzuje się tym, że nawet przy intensywnym kontakcie z wodą, nic nie stanie się ze stołem wyładowczym z półką do zmywarki Stalgast. Jest to naprawdę przydatna funkcja, gdyż w części, w której odbywa się zmywanie, nie jest trudno o jakieś drobne zalania czy zachlapania wodą.

Można zauważyć, że stół wyładowczy do zmywarek jest niezwykle przydatny i niezbędny do zachowania odpowiedniej higieny. Chcąc, żeby to było możliwe, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w takie urządzenie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium