Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły wyładowcze z półką do zmywarki Stalgast

Wszystkie lokale gastronomiczne muszą mieć odpowiednia część przeznaczoną do zmywania. Tak odseparowana przestrzeń, pozwoli odpowiednio zachować harmonię między gotowaniem, a zmywaniem. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć chaosu i wchodzenia sobie w drogę, dzięki temu prace od zaplecza będą wykonywane na dużo lepszym poziomie. Warto w takim wypadku zaopatrzyć się w stół wyładowczy z półką do zmywarki Stalgast. To urządzenie sprawdza się doskonale w sytuacjach, kiedy trzeba wyładować zmywarkę, gdyż można czyste naczynia postawić na takim właśnie stole oraz na wbudowanej półce. Tak przygotowane rzeczy mogą w spokoju czekać, aż zostaną z powrotem użyte lub zanim zostaną wypolerowane w polerkach.

Zalety stołów wyładowczych z półką do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które znajdują się w ofercie sklepu Multi Gastro, posiadają całą masę zalet i zastosowań. Takie rozwiązania pozwalają na dobranie takich sprzętów, które sprawdzą się najlepiej w posiadanym typie lokalu gastronomicznym. Tak samo jest w przypadku stołów wyładowczych z półką do zmywarki Stalgast. Posiadają wiele ważnych cech, które pomagają przy pracach w zmywalni, a co za tym idzie, są tam naprawdę niezastąpione.

Do zalet takich stołów bez wątpienia należy fakt, że posiadają dodatkową półkę. Taka możliwość zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania, a co za tym idzie, doskonale spełni się w lokalach, w których bardzo dużo się zmywa. W takich sytuacjach będzie można mieć pewność, że miejsca jest wystarczająco i od razu jest możliwe załadowanie kolejnej tury do profesjonalnej zmywarki.
Kolejną zaletą stołów wyładowczych z półką do zmywarki Stalgast, jest to, że z ich pomocą jest możliwe doskonałe odseparowanie części z czystymi naczyniami, od tej z brudnymi. Taka opcja pozwala na zachowanie bardzo higienicznych warunków, które spełnią wszystkie wymogi sanepidu. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, aby posiadać tego typu urządzenia w zmywalni lokalu o charakterze gastronomicznym.

Niewątpliwą mocna stroną urządzeń jest materiał, z którego został wykonany. Stal nierdzewna, o której mowa, jest niezwykle wytrzymałą stalą. Charakteryzuje się tym, że nawet przy intensywnym kontakcie z wodą, nic nie stanie się ze stołem wyładowczym z półką do zmywarki Stalgast. Jest to naprawdę przydatna funkcja, gdyż w części, w której odbywa się zmywanie, nie jest trudno o jakieś drobne zalania czy zachlapania wodą.

Można zauważyć, że stół wyładowczy do zmywarek jest niezwykle przydatny i niezbędny do zachowania odpowiedniej higieny. Chcąc, żeby to było możliwe, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w takie urządzenie.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie