Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły załadowcze jednokomorowe bez półki do zmywarki Stalgast

Każda kuchnia w lokalach gastronomicznych musi posiadać odpowiednio wyposażoną zmywalnie. Dzięki takiemu urządzeniu jest możliwe szybsze i łatwiejsze zmywanie, gdyż akcesoria takie jak stoły załadowcze jednokomorowe bez półki, do zmywarki Stalgast znacznie usprawniają ten proces. Ich zadaniem jest pomoc w załadowywaniu. Brudne naczynia przed włożeniem do zmywarki, można położyć na tymże stole. Taki stół dodatkowo posiada zlew, co można wykorzystać do opróżniania talerzy z resztek. Jest to konieczna czynność, która pozwoli uniknąć sytuacji, w których filtr zmywarki będzie od nich zapchany. Urządzenia takie jak stoły załadowcze są bardzo przydatne w codziennej pracy. Część zmywalni, dzięki nim jest bardziej możliwa do okiełznania.

Zalety stołów załadowczych jednokomorowych bez półki do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które znajdują się na zapleczu lokalu o charakterze gastronomicznym, muszą być doskonale wydajne i pomocne. Pozwoli to na odpowiednie funkcjonowanie oraz pomogą w codziennej pracy, gdyż ta, dzięki nim będzie dużo prostsza i łatwiejsza do wykonania. Tak też jest w przypadku stołów załadowczych jednokomorowych bez półki do zmywarki Stalgast.

Do zalet takich stołów należy przede wszystkim fakt, że stanowią odpowiednią przestrzeń, na którą można odkładać brudne naczynia. Dzięki temu uniknie się chaosu oraz sytuacji, w której czyste naczynia są zmieszane z brudnymi. Taka mocna strona jest naprawdę istotna ze względów higienicznych.

Zalety stołów załadowniczych bez półki 

Kolejnym plusem stołów załadowczych jednokomorowych bez półki do zmywarki Stalgast, jest fakt, że posiadają zlew. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne, ponieważ zanim włoży się naczynia do zmywarki, to muszą one być wypłukane z resztek. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć sytuacji, w których zmywarka nie doczyszczałaby naczyń.
Bardzo ważnym czynnikiem niezawodności tychże stołów, jest to, że zbudowane są ze stali nierdzewnej, a co za tym idzie, stały kontakt z wodą nie powoduje powstania korozji. Taka możliwość wydłuża żywotność urządzeń, dzięki czemu można mieć pewność, że posłużą przez bardzo długi czas.

Niezawodność i niska cena

Można już zauważyć, że urządzenia takie jak stoły załadowcze jednokomorowe bez półki do zmywarki Stalgast są niezwykle kluczowe do odpowiedniego i higienicznego funkcjonowania lokali gastronomicznych. Urządzenia te dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu będzie można bez problemu pozwolić sobie na taki zakup. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium