Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły załadowcze jednokomorowe z półką do zmywarki Stalgast

Każda kuchnia w lokalach gastronomicznych musi mieć doskonale urządzoną zmywalnie. Dzięki temu możliwe jest dużo szybsze i prostsze mycie naczyń, ponieważ dodatki takie jak stoły załadowcze jednokomorowe z półką, do zmywarki Stalgast zdecydowanie usprawniają ten proces. Dzięki nim możliwa jest pomoc w załadowywaniu. Naczynia, które będą przeznaczone do umieszczenia w zmywarce, można przechowywać i zbierać na takim stole, dzięki czemu uniknie się sytuacji, w której mieszałyby się czyste rzeczy z tymi brudnymi. Takie sytuacje są niedopuszczalne i nie można do nich doprowadzać. Właśnie dlatego urządzenia takie jak stoły załadowcze do zmywarek są niezwykle przydatne i niezbędne.

Zalety stołów załadowczych jednokomorowych z półką do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które znajdują się na części przeznaczonej do zmywania w lokalu o charakterze gastronomicznym, muszą zachować odpowiednie cechy. Pozwoli to na doskonałe funkcjonowanie oraz pomoże w codziennej pracy. Posiadanie takich sprzętów sprawi, że praca, nawet przy dużych ilościach rzeczy do zmywania, nie będzie uciążliwa.

Do zalet takich stołów należy przede wszystkim fakt, że posiadają półkę, dzięki której można zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania brudnych naczyń. Taka możliwość pozwala na dokładniejsze i bezpieczniejsze składowanie rzeczy, które przeznaczone są do zmywania w zmywarce.

Kolejnym plusem stołów załadowczych jednokomorowych z półką do zmywarki Stalgast, jest fakt, że posiadają zlew. Takie rozwiązanie jest idealnym sposobem na to, żeby przed załadowaniem talerzy i innych rzeczy do zmywarki, można było opłukać je, usuwając resztki potraw, które mogłyby przyczynić się do zabrudzenia lub nawet zapchania zmywarki.
Mówiąc o zaletach, nie sposób nie wspomnieć o materiale, z którego są wykonane stoły załadowcze jednokomorowe z półką, do zmywarki Stalgast. Mowa tu stali nierdzewnej. Ta wysokiej jakości stal charakteryzuje się tym, że nawet przy intensywnym kontakcie z wodą, jest odporna na powstawanie rdzy. Taka możliwość zapewnia trwałość i niezawodność.

Wysoka jakość i niska cena

Można już zauważyć, że urządzenia takie jak stoły załadowcze jednokomorowe z półką do zmywarki Stalgast są niezwykle kluczowe do zachowania odpowiedniej czystości, która pozwala na zachowania niezawodnej jakości oferowanych usług. Takie rozwiązanie jest nieocenione w miejscach, w których bardzo dużo używa się zmywarki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro. W razie jakichkolwiek pytań zespół specjalistów pozostaje do dyspozycji i z chęcią pomogą dobrać odpowiedni sprzęt oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie