Multi Gastro

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stoły załadowcze jednokomorowe z półką do zmywarki Stalgast

Każda kuchnia w lokalach gastronomicznych musi mieć doskonale urządzoną zmywalnie. Dzięki temu możliwe jest dużo szybsze i prostsze mycie naczyń, ponieważ dodatki takie jak stoły załadowcze jednokomorowe z półką, do zmywarki Stalgast zdecydowanie usprawniają ten proces. Dzięki nim możliwa jest pomoc w załadowywaniu. Naczynia, które będą przeznaczone do umieszczenia w zmywarce, można przechowywać i zbierać na takim stole, dzięki czemu uniknie się sytuacji, w której mieszałyby się czyste rzeczy z tymi brudnymi. Takie sytuacje są niedopuszczalne i nie można do nich doprowadzać. Właśnie dlatego urządzenia takie jak stoły załadowcze do zmywarek są niezwykle przydatne i niezbędne.

Zalety stołów załadowczych jednokomorowych z półką do zmywarki Stalgast

Wszystkie urządzenia, które znajdują się na części przeznaczonej do zmywania w lokalu o charakterze gastronomicznym, muszą zachować odpowiednie cechy. Pozwoli to na doskonałe funkcjonowanie oraz pomoże w codziennej pracy. Posiadanie takich sprzętów sprawi, że praca, nawet przy dużych ilościach rzeczy do zmywania, nie będzie uciążliwa.

Do zalet takich stołów należy przede wszystkim fakt, że posiadają półkę, dzięki której można zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania brudnych naczyń. Taka możliwość pozwala na dokładniejsze i bezpieczniejsze składowanie rzeczy, które przeznaczone są do zmywania w zmywarce.

Kolejnym plusem stołów załadowczych jednokomorowych z półką do zmywarki Stalgast, jest fakt, że posiadają zlew. Takie rozwiązanie jest idealnym sposobem na to, żeby przed załadowaniem talerzy i innych rzeczy do zmywarki, można było opłukać je, usuwając resztki potraw, które mogłyby przyczynić się do zabrudzenia lub nawet zapchania zmywarki.
Mówiąc o zaletach, nie sposób nie wspomnieć o materiale, z którego są wykonane stoły załadowcze jednokomorowe z półką, do zmywarki Stalgast. Mowa tu stali nierdzewnej. Ta wysokiej jakości stal charakteryzuje się tym, że nawet przy intensywnym kontakcie z wodą, jest odporna na powstawanie rdzy. Taka możliwość zapewnia trwałość i niezawodność.

Wysoka jakość i niska cena

Można już zauważyć, że urządzenia takie jak stoły załadowcze jednokomorowe z półką do zmywarki Stalgast są niezwykle kluczowe do zachowania odpowiedniej czystości, która pozwala na zachowania niezawodnej jakości oferowanych usług. Takie rozwiązanie jest nieocenione w miejscach, w których bardzo dużo używa się zmywarki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro. W razie jakichkolwiek pytań zespół specjalistów pozostaje do dyspozycji i z chęcią pomogą dobrać odpowiedni sprzęt oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium