Multi Gastro

Suszarki półprofesjonalne

Suszarki półprofesjonalne

Posiadanie własnej pralni w lokalach usługowych takich jak: restauracje, hotele, pensjonaty, jest niezwykle praktyczne. Nawet jeśli Twój lokal jest niewielki, to możesz sobie pozwolić na zakup wyposażenia pralniczego. Do takiego sprzętu należeć może suszarka półprofesjonalna. Ze względu na swój niewielki rozmiar sprawdzi się doskonale na mniejszych powierzchniach. Mały gabaryt nie oznacza jednak, że sprzęt nie jest profesjonalny. Posiada on wszystkie funkcje, pozwalające zrobić fachowe pranie jak w pralniach. Zapoznaj się z ofertą sklepu Multi Gastro i już dziś zamów odpowiedni sprzęt, który w szybkim czasie dotrze do lokalu. Wsad oferowanych suszarek to od 8 kg aż do 15 kg, więc jednorazowo można zmieścić spore ilości prania, co wpływa pozytywnie na wydajność urządzenia

Suszarki półprofesjonalne a delikatne tkaniny

Oferowany sprzęt ma szerokie możliwości odnośnie do programów. Jeśli posiadasz pranie, którego materiał jest bardzo delikatny i zwyczajnie boisz się, że coś może go uszkodzić, to bez obaw możesz zaufać suszarkom półprofesjonalnym. Posiadają one dedykowane programy, z niezbyt wysoką temperaturą, która delikatnie wysuszy pranie. Suszarki wyposażone w pompy ciepła najlepiej sprawdzają się przy suszeniu delikatnych tkanin. Powietrze łagodnie odmuchuje pranie i sprawia, że w krótkim czasie dosycha i jest gotowe. Taka pielęgnacja dodatkowo wyprasowuje materiały, zatem po wyciągnięciu z suszarki, pranie jest od razu gotowe do ponownego użytku. Oszczędza to dodatkowo czas, gdyż nie musimy maglować materiału, który podczas tego procesu mógłby się uszkodzić.

Czy suszarki półprofesjonalne zużywają dużo energii?

Suszarki półprofesjonalne, które są opatrzone w pompę ciepła, słyną z tego, że są niezwykle energooszczędne. Nie musimy zatem obawiać się, że używając takiego sprzętu w użytku codziennym, nasze rachunki będą wysokie. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla osób, które nie lubią marnować czasu rozwieszając pranie i czekając aż pranie wyschnie, co często zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli prany materiał jest gruby i masywny. Posiadając taką suszarkę, w skali roku jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Jest to doskonałe wyposażenie dla mniejszych lokali gastronomicznych, które chcą stawiać na ekonomiczne rozwiązania.

Szybkie suszenie z suszarką półprofesjonalną

W lokalach gastronomicznych warto posiadać sprzęt, który w mgnieniu oka sprawi, że będzie można ponownie użyć danej rzeczy. Znacznie usprawnia to pracę i powoduje, że nie marnujemy czasu na niepotrzebne i zbędne działania. Po wybraniu odpowiedniego programu suszenia, suszarka półprofesjonalna wykona szybką i sprawną pracę, na którą nie wydasz fortuny. Sprawdź nasze oferty na Multigastro.pl i dokonaj wygodnych zakupów w swoim domu.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie