Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00

  Szafy chłodniczo-fermentacyjne

  Szafy chłodniczo-garownicze

  Szafy chłodniczo-garownicze znajdują idealne zastosowanie w piekarniach, cukierniach i pizzeriach. Pozwalają zarówno na przechowywanie ciasta w warunkach chłodniczych, jak i fermentowanie ciasta jak w komorze wzrostowej. Zastosowanie szaf chłodniczo-garowniczych to oszczędność czasu i miejsca w każdej piekarni. 

  Szafy chłodniczo-fermentacyjne są wyposażone w takie funkcje jak kontrola wilgotności,programowania procesu przechowywania i wyrastania ciasta, kontrolę czasu cyklu, temperatury. Stwarzają idealne i stabilne warunki temperatury, wilgotności i cyrkulacji powietrza dla produktów, które przechodzą proces garowania (wyrastania) i dojrzewania

  Urządzenia te są przystosowanie do stosowania blach piekarniczych 600x400 mm lub 800x600 mm. 

   

   

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium