Multi Gastro

Szafy chłodniczo-fermentacyjne

Szafy chłodniczo-garownicze

Szafy chłodniczo-garownicze znajdują idealne zastosowanie w piekarniach, cukierniach i pizzeriach. Pozwalają zarówno na przechowywanie ciasta w warunkach chłodniczych, jak i fermentowanie ciasta jak w komorze wzrostowej. Zastosowanie szaf chłodniczo-garowniczych to oszczędność czasu i miejsca w każdej piekarni. 

Szafy chłodniczo-fermentacyjne są wyposażone w takie funkcje jak kontrola wilgotności,programowania procesu przechowywania i wyrastania ciasta, kontrolę czasu cyklu, temperatury. Stwarzają idealne i stabilne warunki temperatury, wilgotności i cyrkulacji powietrza dla produktów, które przechodzą proces garowania (wyrastania) i dojrzewania

Urządzenia te są przystosowanie do stosowania blach piekarniczych 600x400 mm lub 800x600 mm. 

Filtruj produkty
Producent
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Szafy chłodniczo-fermentacyjne

W piekarniach, cukierniach oraz lokalach gastronomicznych, w których piecze się własne pieczywo czy inne wypieki, które wymagają leżakowania, niezbędne są do tego odpowiednie sprzęty. Szafy chłodniczo-fermentacyjne, to urządzenia stworzone właśnie z myślą o takich miejscach. Dzięki niemu możliwe jest włożenie dużych ilości ciasta do szafy, gdzie w spokoju będzie mogło wyrastać i fermentować. Taka szafa służy również do przechowywania dużych, nadprogramowych ilości ciasta, które chcemy magazynować w chłodni. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność miejsca, ponieważ w jednym urządzeniu mamy garownik i chłodnie. To istne remedium dla małych lokali o charakterze gastronomicznym, które nie mogą pozwolić sobie na zbyt duże wykorzystanie wolnej przestrzeni.

Jaką szafę chłodniczo-fermentacyjną wybrać?

Stojąc przed wyborem odpowiedniego sprzętu do lokalu gastronomicznego, należy każdorazowo zastanowić się, czego tak właściwie potrzebujemy oraz jakie warunki spełnia posiadana przestrzeń. Przede wszystkim należy wziąć uwagę, ile wolnego miejsca ma się do dyspozycji. Kolejnym krokiem jest zastanowienie się nad tym, ilu klientów odwiedza posiadany lokal i ile mniej więcej sprzedaje się wypieków. Jeśli okazało się, że mamy zarówno dużo klientów, jak i przestrzeni, a dzienna sprzedaż jest zadowalająca, to warto zaopatrzyć się w większy sprzęt, który swobodnie zmieści duże ilości ciasta. Jeśli zaś lokal jest niewielki, mimo sporej sprzedaży wypieków, to również można postawić na większy sprzęt. Dzieje się tak, gdyż szafa chłodniczo-fermentacyjna, to dwa urządzenia w jednym, dzięki czemu i tak zaoszczędzimy sporo miejsca. Urządzenia, które można znaleźć w naszej ofercie, posiadają różny zakres temperatur, niektóre sprzęty posiadają aż od −22 stopni Celsjusza, do +35 stopni Celsjusza, a inne od −2 stopni Celsjusza, do +35 stopni Celsjusza. Taki szeroki wachlarz pozwala na dobór odpowiedniego do typu posiadanego lokalu.

Idealne warunki dla ciasta

Dzięki nowoczesnym funkcjom możliwe jest szybkie i sprawne kontrolowanie wszelkich procesów zachodzących wewnątrz szafy chłodniczo-garowniczej. Kontrola wilgotności zapobiega sytuacjom, kiedy powietrze jest zbyt wilgotne, a możliwość programowania procesów przechowywania i wyrastania ciasta, dzięki czemu można swobodnie kontrolować długość cyklów oraz temperaturę podczas jego trwania. Takie możliwości pozwalają na jak najlepsze dostosowanie urządzenia do swoich potrzeb, co za tym idzie, doskonale sprawdzi się w posiadanym lokalu gastronomicznym.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie

Biuro obsługi Klienta

12 306 54 00
pon-pt: 8:30 - 16:30

info@multigastro.pl

Przejdź do podstrony z wszystkimi danymi kontaktowymi

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony