Multi Gastro

Szczotki, skrobki do czyszczenia

Skrobak do czyszczenia | Zernike
Skrobak do czyszczenia | Zernike
Producent: Zernike
392,00 zł 602,70 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Myjka do czyszczenia | Zernike
Myjka do czyszczenia | Zernike
Producent: Zernike
584,00 zł 897,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Szczotki i skrobki do czyszczenia płyt grillowych i pieców

Kuchnia, tak samo, jak sprzęty, które wytwarzają wysoką temperaturę, przeznaczoną do obróbki termicznej produktów, wymaga, po całym dniu pracy, solidnego szorowania. Dzięki regularnemu sprzątaniu lokal może spełniać odpowiednie warunki, które są wymagane podczas prowadzenia lokalu gastronomicznego. Aby sprzątanie i wszelkie szorowania były dużo łatwiejsze, to powstały liczne szczotki i skrobki do czyszczenia, których specyfika umożliwia jeszcze lepsze sprzątanie.

Bez takiego sprzętu na wyposażeniu, byłoby niemal niemożliwe pozbycie się uporczywego zaschniętego brudu, który spędza sen z powiek. Osoby, które nie posiadają jeszcze takich akcesoriów, powinny szybko dokonać zakupów, gdyż tylko za ich sprawą zniknie zeschnięty tłuszcz czy inne plamy po produktach, wydzielających się w trakcie gotowania.

Rodzaje szczotek i skrobaków do czyszczenia płyt grillowych i pieców

Sklep Multi Gastro posiada bardzo bogaty asortyment, który jest niezwykle zróżnicowany. Dzięki temu można znaleźć sprzęt odpowiedni dla posiadanego typu lokalu gastronomicznego. Tak samo jest w przypadku szczotek i skrobaków do czyszczenia, w tej kategorii można znaleźć takie produkty jak:

Szczotki do grilla wyposażone są w sztywne i ostre włosie, które często wykonane jest ze stali. Z ich pomocą możliwe jest doskonałe wyszorowanie rusztów grillowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie można w łatwy sposób zachować odpowiednią czystość i higienę pracy. Podczas kolejnego grillowania nie będzie kontaktu z poprzednio stopionym tłuszczem, dzięki czemu smak potraw będzie zawsze doskonały.

Skrobaki pomagają w pozbyciu się tłuszczu z płyt grillowych, dzięki czemu nawet takie gładkie powierzchnie będą doskonale wyczyszczone. W ofercie znajduje się również myjka, która pozwala na łatwe wyczyszczenie zarówno płyt grillowych, jak i frytownic czy pieców. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia proces urządzeń, które są najbardziej problematyczne w procesach sprzątania. Szczotki i skrobaki do czyszczenia sprawdzą się doskonale w każdej kuchni, ich sztywne włosie będzie w stanie doczyścić nawet stary brud. Należy jednak pamiętać, że stalowe włosie może uszkodzić delikatne powierzchnie.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Sklep Multi Gastro w swoim asortymencie posiada produkty, które pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że oferujemy wysokiej klasy sprzęt, który dostępny jest w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tak samo jest w przypadku szczotek i skrobek do czyszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wspierają proces zakupów na wszystkich etapach.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie