Multi Gastro

Tace kelnerskie

Taca kelnerska 430x305x30 mm, brąz Taca kelnerska 430x305x30 mm, brąz
Taca z polipropylenu 43x30,5x30 cm

Wysokiej jakości tace polecane przez profesjonalistów.

Taca kelnerska 430x305x30 mm, brąz
Producent: Stalgast
20,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Tace kelnerskie

Kelnerzy, aby mogli odpowiednio spełniać się w swojej roli, muszą być wyposażeni w fachowe akcesoria, które ułatwią im pracę. Zdecydowanie, do takich dodatków należą tace kelnerskie. Z ich pomocą możliwe jest przenoszenie nawet kilku dań w jednym czasie. To niezwykle ważne, aby można było szybko i sprawnie wykonywać powierzone zadania, dzięki czemu klienci nie muszą długo oczekiwać na zaserwowanie pysznych potraw, a co za tym idzie, opinie o lokalu gastronomicznym znacznie się poprawią. Takie czynniki są niezwykle ważne w pracy, gdyż relacja z klientem musi być zawsze na najwyższym poziomie.

Rodzaje tac kelnerskich

W ofercie sklepu Multi Gastro można znaleźć wiele różnych przedmiotów, które doskonale sprawdzają się w codziennej pracy kelnerskiej. Jednym z podstawowych akcesoriów są tace kelnerskie. Za ich sprawą bardzo łatwo można serwować. W tej kategorie można znaleźć tace kelnerskie dla lokali typu fast food — bardzo łatwo można w ten sposób przekazać zamówienie klientowi, który bez większego trudu je odbierze, są również eleganckie tace, które doskonale sprawdzą się w restauracjach. Taka różnorodność pozwoli na znalezienie odpowiedniej tacy kelnerskiej, która będzie dopełnieniem wystroju wnętrza oraz nieodłącznym elementem każdego kelnera i kelnerki.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka taca kelnerska sprawdzi się najlepiej w posiadanym lokalu gastronomicznym, to przede wszystkim powinno się przemyśleć, jaki charakter ma restauracja. Tace drewniane, drewnopodobne oraz stalowe sprawdzają się doskonale w elegantszych miejscach, takich jak restauracje. Jeśli zaś chodzi o poliestrowe i polipropylenowe tace kelnerskie, to ze względu na tani koszt i łatwość utrzymania czystości świetnie sprawdzą się w lokalach fast foodowych.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie