Multi Gastro

Urządzenia chłodnicze do zabudowy

Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • -
Nowość
Promocja
Płyta chłodnicza 2 GN 1/1
Płyta chłodnicza 2 GN 1/1
Producent: Edenox
3 170,50 zł 4 587,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Płyta chłodnicza 3 GN 1/1
Płyta chłodnicza 3 GN 1/1
Producent: Edenox
3 383,00 zł 4 895,40 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Płyta chłodnicza 4 GN 1/1 Płyta chłodnicza 4 GN 1/1
Płyta chłodnicza 4 GN 1/1
Producent: Edenox
3 595,50 zł 5 202,90 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wanna chłodnicza 2 GN 1/1

 

 

Wanna chłodnicza 2 GN 1/1
Producent: Edenox
3 701,75 zł 5 356,65 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Płyta chłodnicza 5 GN 1/1
Płyta chłodnicza 5 GN 1/1
Producent: Edenox
3 803,75 zł 5 504,25 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wanna chłodnicza 3 GN 1/1

 

 

Wanna chłodnicza 3 GN 1/1
Producent: Edenox
3 914,25 zł 5 664,15 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wanna chłodnicza 4 GN 1/1
Wanna chłodnicza 4 GN 1/1
Producent: Edenox
4 122,50 zł 5 965,50 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wanna chłodnicza 5 GN 1/1
Wanna chłodnicza 5 GN 1/1
Producent: Edenox
4 339,25 zł 6 279,15 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Urządzenia chłodnicze do zabudowy 

Ciągi wydawnicze muszą być wyposażone w niezbędny sprzęt, który ma za zadanie usprawnić działanie lokali gastronomicznych. Aby to było możliwe, warto zaopatrzyć się w urządzenia chłodnicze do zabudowy. Dzięki ich specyfice będzie można wkomponować je w ciąg wydawczy, co stworzy zintegrowaną całość, która doskonale sprawdzi się podczas obsługi klientów. Warto zakupić takie urządzenia chłodnicze, gdyż dzięki nim będzie możliwe łatwe przechowywanie produktów, dla odpowiedniego funkcjonowania i zachowania świeżości, niezbędne są niskie temperatury. Chcąc poosiadać lokal, który będzie doskonale funkcjonował, niezależnie od warunków pogodowych, należy wyposażyć się w sprzęty i urządzenia, za których sprawą będzie możliwe doskonałe przechowywanie wszystkich, wrażliwych na wysoką temperaturę, produktów.

Rodzaje urządzeń chłodniczych do zabudowy - płyty i wanny

W ofercie sklepu Multi Gastro jest spory wybór urządzeń chłodniczych do zabudowy. Możemy wśród nich wyróżnić płyty chłodnicze, wanny chłodnicze, ciągi wydawcze grzewczo-chłodzące. Dzięki takiemu wyboru możliwe jest dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb, tak żeby jak najlepiej sprawdził się w posiadanym lokalu gastronomicznym. Płyty chłodnicze do zabudowy, umożliwiają przechowywanie potraw w dogodnych warunkach, dzięki wydzielaniu niskiej temperatury. Układ chłodniczy zapewnia doskonale niskie temperatury. Wanny chłodnicze do zabudowy to urządzenia o podobny działaniu do płyt, jednak ich wgłębienie pozwala na umieszczeniu w niej pojemników GN o głębokości do 150mm. Takie rozwiązanie pozwala na umieszczenie potraw, które są warstwowe, a przez to wysokie. Jeśli chodzi o ciągi wydawcze grzewczo-chłodnicze, to są to urządzenia wyposażone w lady sprzedażowe, witryny sałatkowe oraz witrynę grzewczą z bemarami.

Fachowa pomoc i obsługa

Jeśli Państwo nie wiedzą jakie urządzenie chłodnicze do zabudowy sprawdzi się najlepiej lub mają pewne wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów Multi Gastro, który pomoże wybrać najodpowiedniejszy sprzęt, przygotuje wycenę oraz wesprze na każdym etapie zakupów. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dostępni codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro.

Wszystkie sprzęty, które znajdują się w naszej ofercie, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co za tym idzie, będzie można mieć pewność, że urządzenia chłodnicze do zabudowy są wykonane niezwykle solidnie, przez co będą stabilne.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie