Multi Gastro

Wentylatory do okapów gastronomicznych

Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • -
Nowość
Promocja
Wentylator kanałowy WK 200 | 170W Wentylator kanałowy WK 200 | 170W
Wentylator kanałowy WK 200 | 170W
Producent: Dospel
872,32 zł 1 287,54 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wentylator kanałowy WK 250 | 210W Wentylator kanałowy WK 250 | 210W
Wentylator kanałowy WK 250 | 210W
Producent: Dospel
973,20 zł 1 436,44 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.
Wentylator kanałowy WK 315 | 250W Wentylator kanałowy WK 315 | 250W
Wentylator kanałowy WK 315 | 250W
Producent: Dospel
1 156,07 zł 1 706,37 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
szt.

Wentylatory do okapów gastronomicznych

W każdym lokalu o charakterze gastronomicznym niezbędne jest, aby można było zapewnić doskonałe warunki, które pozwolą na swobodne oddychanie w miejscu, w którym przebywa się przez bardzo długi czas. Jest to bardzo ważne, gdyż ma to bezpośredni wpływ na zdrowie i życie pracowników. Zawsze warto dbać o to, aby warunki mogły być na najwyższym poziomie. W tym celu warto zakupić odpowiedni wentylator do okapów gastronomicznych. To właśnie za jego sprawą z pomieszczenia wydobywane jest powietrze, które zawiera niezdrowe i niebezpieczne substancje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Multi Gastro. Z pewnością znajdą Państwo urządzenia, które doskonale sprawdzą się w posiadanym lokalu gastronomicznym czy restauracji.

Zalety wentylatorów do okapów gastronomicznych

Wentylatory kanałowe, to urządzenia, które świetnie sprawdzają się nie tylko w kuchni, ale również w miejscach, w których przebywa dużo ludzi. Do takich miejsc można zaliczyć sklepy, różnego rodzaju hale czy biura. W ten sposób będzie można zapewnić doskonałe warunki i jakość powietrza. W takich miejscach zazwyczaj przebywa się przez dłuższy czas, zatem niezbędne jest, aby powietrze, którym oddycha się przez tak długo, było czyste i nie groziło zatruciem czy innymi niebezpiecznymi sytuacjami.

Niewątpliwą zaletą wentylatorów do okapów gastronomicznych jest to, że wykonane są one z blachy ocynkowanej, którą cechuje odporność na korozję. Taka funkcja pozwala na to, że urządzenie będzie mogło bez problemu służyć przez bardzo długi czas, a co za tym idzie, pieniądze będą w bardzo dobry sposób zainwestowane. Warto na swoim wyposażeniu posiadać takie urządzenia, które niosą za sobą wiele korzyści. Taka sytuacja ma właśnie miejsce w przypadku tychże wentylatorów. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania okapów gastronomicznych.

Fachowe doradztwo

W naszym sklepie bez wątpienia będzie można znaleźć takie urządzenie, które doskonale sprawdzi się w wielu miejscach, niezależnie od tego, gdzie będzie się chciało je umieścić. Dodatkowo można mieć pewność, że będą działać bez zarzutów, gdyż wszystkie oferowane produkty pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do wentylatorów do okapów gastronomicznych nasz zespół specjalistów pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością pomogą dobrać odpowiednie urządzenia oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Służymy pomocą na każdym etapie zakupów. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dostępni codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 16:30.

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie