Pomagamy w doborze urządzeń: 12 306 54 00

  Wózki bufetowe grzewcze

  [product id="23052, 23056, 23053" limit="3"]
  Wózek do wydawania potraw | 2 x 1/1 GN, 200 mm | 1 kW

  Wózek do wydawania potraw | 2 x 1/1 GN, 200 mm | 1 kW

  Producent: Bartscher
  3 733,30 zł 3 035,20 zł
  4 666,62 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dystrybutor grzewczy jezdny do talerzy SMHPL1

  Dystrybutor grzewczy jezdny do talerzy SMHPL1

  Producent: Resto Quality
  5 330,33 zł 4 333,60 zł
  6 662,91 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Wózek bufetowy neutralny SNM4M | 1505x900x1320

  Wózek bufetowy neutralny SNM4M | 1505x900x1320

  Producent: Resto Quality
  5 415,94 zł 4 403,20 zł
  6 769,92 zł
  Zobacz więcej
  szt.
  Dystrybutor grzewczy jezdny do talerzy SMHPL

  Dystrybutor grzewczy jezdny do talerzy SMHPL

  Producent: Resto Quality
  5 999,45 zł 4 877,60 zł
  7 499,31 zł
  Zobacz więcej
  szt.

  Wózki bufetowe grzewcze

  Wózki bufetowe to wielofunkcyjne urządzenia do transportu, ekspozycji oraz przechowywania żywności. Wykorzystuje się je w restauracjach, hotelach, stołówkach, cateringu i wielu innych miejscach, gdzie część oferty stanowi bufet. Wózki bufetowe grzewcze służą do prezentacji potraw ciepłych, zapewniając im optymalne warunki przechowywania. Tego typu wyposażenie bufetu doskonale eksponuje potrawy, zachęcając do ich spróbowania, a odpowiednie parametry pozwalają zachować ich świeżość, właściwy smak i atrakcyjny wygląd.

  Ważną cechą wózków jest również mobilność, która stwarza znacznie szersze możliwości ich wykorzystania niż w przypadku podobnych konstrukcji zamontowanych w pomieszczeniu na stałe. Dzięki kółkom i możliwości łatwego prowadzenia wózka może on sprawdzić się w wielu zastosowaniach. Wózki bufetowe grzewcze umożliwiają szybką aranżację ciepłego bufetu w dowolnym pomieszczeniu – w sali restauracyjnej, konferencyjnej, bankietowej, stołówce, a nawet w plenerze. Wystarczy przetransportować je w odpowiednie miejsce i podłączyć do zasilania. Gdy nie są potrzebne, nie zajmują zaś cennej przestrzeni, którą można wykorzystać w inny sposób.

  Dostępne w naszej ofercie wózki bufetowe grzewcze to wyłącznie nowoczesne i starannie dopracowane rozwiązania. Wszystkie oferowane modele są kompatybilne ze standardowymi pojemnikami GN, co znacznie ułatwia ich zastosowanie. Proponujemy modele o różnych wymiarach i parametrach, jednak wszystkie łączy wysoka jakość wykonania. W zależności od potrzeb mogą Państwo zdecydować się na model o prostszej konstrukcji lub wyrafinowane urządzenie z dodatkowymi udogodnieniami. Polecamy!

  Zalety wózków bufetowych grzewczych

  Wózki bufetowe grzewcze to niezwykle praktyczne urządzenia. Ich główną zaletą jest mobilność ułatwiająca błyskawiczną aranżację ciepłego bufetu w dowolnej przestrzeni. Sprawia to, że takie urządzenia wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy cateringowe oraz obiekty konferencyjne i hotelowe. Nowoczesne wózki wyposażone są w systemy, które ułatwiają ich przemieszczanie i ustawianie – m.in. skrętne kółka z hamulcami.

  Do atutów urządzeń należy możliwość atrakcyjnej prezentacji potraw przy jednoczesnym utrzymaniu ich prawidłowej temperatury, dzięki czemu nawet podczas długotrwałego serwisu dania nie tracą na jakości. Możliwość płynnej regulacji warunków termicznych pozwala zaś dostosować ich parametry do różnych typów żywności. Wózki bufetowe grzewcze można ponadto dobrać do konkretnego zastosowania, zwracając uwagę m.in. na rozmiar oraz wygląd.

  Sklep internetowy Shoper.pl 

   

  2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

   

  Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium