Wyposażenie stołówki w przedszkolu

wyposażenie stołówki w przedszkolu

 

Najważniejszym zadaniem przedszkolnej kuchni jest dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, bogatych we wszystkie mikroelementy potrzebne najmłodszym dzieciom do prawidłowego rozwoju. Przygotowywanie potraw w przedszkolu objęte jest restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi zachowania higieny podczas ich obróbki oraz podawania. Wyposażenie kuchni musi zatem odznaczać się funkcjonalnością, dużą wydajnością oraz łatwością w utrzymaniu najwyższego poziomu higieny.


Praca przedszkolnej stołówki wymaga przygotowywania dużej ilości potraw w krótkim czasie, dlatego najważniejszym aspektem planowania wydatków związanych z jej wyposażeniem jest zakup urządzeń wielofunkcyjnych, energooszczędnych i wydajnych. Świetnym rozwiązaniem będzie wybór pieca konwekcyjno-parowego, który dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, gwarantuje doskonałe rezultaty we wszystkich rodzajach obróbki termicznej – pieczeniu, grillowaniu, smażeniu, gotowaniu na parze, a także rozmrażaniu.  Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowywania różnego rodzaju potraw jednocześnie, bez obawy o przenikanie zapachów na poszczególnych poziomach.

 

Surowe wymogi dotyczące zachowania pracy wiążą się również z koniecznością wyposażenia stołówki w profesjonalną zmywarkę z funkcją wyparzania. Dzięki niej w krótkim czasie wszystkie naczynia, talerze, sztućce, tace i garnki będą higienicznie czyste i gotowe do ponownego użycia. 

 

Nie należy zapominać o doborze odpowiednich mebli oraz garnków gastronomicznych – to one stanowią podstawę wyposażenia każdej stołówki. Najlepiej, aby były wykonane ze stali nierdzewnej – materiału łatwego do utrzymania w czystości, odpornego na korozję, uszkodzenia, wilgoć, czynniki zewnętrzne oraz wysokie temperatury. 

 

Jeżeli szukają Państwo najwyższej jakości wyposażenia stołówki w przedszkolu zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu MultiGastro.pl, który oferuje kompleksowe rozwiązania do każdego lokalu gastronomicznego oraz profesjonalne doradztwo.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów przeznaczonych do przedszkolnych stołówek:

[product id="6398, 54, 16194, 9949, 22918, 23108, 23015, 11834, 9795, 12745, 27794, 28387, 5851, 23092, 23089, 23819, 10068, 23679, 27737, 4102, 27457, 9135, 26618, 18645, 23859"] 

Sklep internetowy Shoper.pl 

 

2019 © multigastro.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

Nasza hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych sprzętów gastronomicznych oraz niezbędnych w każdym lokalu akcesoriów. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii cechuje najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta i pozwoli dopasować zamówieniowe do posiadanego budżetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. wyposażenie kawiarni, cukierni, restauracji (obieraczki do ziemniaków), baru, pizzerii, pralni, cateringu, zastawę stołową oraz różnorodne akcesoria, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie sprzętu gastronomicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium