Multi Gastro
Wyposażenie szkolnej stołówki

Szkolna kuchnia jako miejsce przyrządzania i wydawania posiłków dla uczniów, podlega restrykcyjnym przepisom dotyczącym zachowania higieny oraz bezpieczeństwa pracy. Odpowiedni sprzęt nie tylko umożliwi przyrządzanie potraw zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi, ale również znacznie ułatwi i przyspieszy pracę.

Najważniejszą zasadą wyboru wyposażenia szkolnej kuchni jest jego funkcjonalność i łatwość w utrzymaniu czystości. Meble ze stali nierdzewnej będą idealnym rozwiązaniem – są łatwo zmywalne, estetyczne, trwałe oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych i wysokich temperatur. Ich niewątpliwą zaletą jest funkcjonalność i duże możliwości dostosowania do potrzeb danego pomieszczenia – stal nierdzewna sprawdzi się świetnie do wykonania szaf, podstaw, regałów, umywalek, stołów, koszy oraz wózków.

Konieczność zachowania najwyższych standardów higieny wymaga zakupu profesjonalnej zmywarki gastronomicznej, która nie tylko zapewni sterylną czystość naczyń, ale również usprawni proces zmywania. Specjalistyczne urządzenia są w stanie skrócić cykl mycia nawet do 60 sekund, a dzięki kilku etapom mycia, płukania i wyparzania w wysokiej temperaturze, zapewnią najwyższy poziom czystości.

Odpowiednie warunki przechowywania, gwarantujące świeżość oraz atrakcyjny wygląd produktów to kolejny z ważnych aspektów, o który należy zadbać podczas planowania wydatków związanych z wyposażeniem szkolnej kuchni. Nowoczesne lodówki, zamrażarki oraz szafy chłodnicze posiadają intuicyjne systemy regulacji temperatury oraz pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Jeżeli szukają Państwo najwyższej jakości wyposażenia szkolnej stołówki zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu MultiGastro.pl, który oferuje kompleksowe rozwiązania do każdego lokalu gastronomicznego oraz fachowe doradztwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów przeznaczonych do szkolnych stołówek:

[product id="47223, 45902, 47079, 40265, 23488, 23470, 16194, 5851"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium