Multi Gastro

Zamrażarki laboratoryjne

Szeroka oferta zamrażarek laboratoryjnych

W tej kategorii znajdziecie Państwo zamrażarki laboratoryjne, czyli profesjonalny sprzęt wykorzystywany w laboratoriach oraz stacjach badawczych. Substancje oraz przedmioty. z którymi pracuje się w takich miejscach, bardzo często muszą być przechowywane w niskiej temperaturze. Czasami schłodzenie materiału badawczego jest konieczne również ze względu na to, aby osiągnąć miarodajne wyniki badania. Odpowiedzią na zapotrzebowanie jest właśnie zamrażarka laboratoryjna, czyli sprzęt, który z jednej strony pozwala na precyzyjne ustawienia temperatury, ale także został wykonany zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dla specjalistycznych urządzeń wykorzystywanych w laboratoriach i stacjach badawczych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, w ofercie sklepu internetowego przygotowaliśmy zamrażarki laboratoryjne w różnych wariantach. Te będą różnić się m.in. ze względu na pojemność oraz liczbę komór (istnieją urządzenia wielokomorowe, które oprócz funkcji zamrażarki mają również chłodziarkę). Zamrażarki laboratoryjne to pojemne i energooszczędne urządzenia, w których można przechowywać próbki różnego rodzaju, a intensywna eksploatacja nie pochłonie zbyt dużych zasobów finansowych!

Zamrażarki laboratoryjne od najlepszych producentów na rynku

Mamy świadomość, że podczas pracy w laboratorium najważniejsza jest precyzja, dlatego w naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy sprzęt, który będzie nie tylko sprzymierzeńcem podczas realizacji codziennych zadań, ale również posłuży przez długi czas nawet intensywnej eksploatacji. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty zamrażarek laboratoryjnych, które przyszykowaliśmy dla Państwa w naszym sklepie internetowym!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie