Multi Gastro

Zamrażarki laboratoryjne

Szeroka oferta zamrażarek laboratoryjnych

W tej kategorii znajdziecie Państwo zamrażarki laboratoryjne, czyli profesjonalny sprzęt wykorzystywany w laboratoriach oraz stacjach badawczych. Substancje oraz przedmioty. z którymi pracuje się w takich miejscach, bardzo często muszą być przechowywane w niskiej temperaturze. Czasami schłodzenie materiału badawczego jest konieczne również ze względu na to, aby osiągnąć miarodajne wyniki badania. Odpowiedzią na zapotrzebowanie jest właśnie zamrażarka laboratoryjna, czyli sprzęt, który z jednej strony pozwala na precyzyjne ustawienia temperatury, ale także został wykonany zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dla specjalistycznych urządzeń wykorzystywanych w laboratoriach i stacjach badawczych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, w ofercie sklepu internetowego przygotowaliśmy zamrażarki laboratoryjne w różnych wariantach. Te będą różnić się m.in. ze względu na pojemność oraz liczbę komór (istnieją urządzenia wielokomorowe, które oprócz funkcji zamrażarki mają również chłodziarkę). Zamrażarki laboratoryjne to pojemne i energooszczędne urządzenia, w których można przechowywać próbki różnego rodzaju, a intensywna eksploatacja nie pochłonie zbyt dużych zasobów finansowych!

Zamrażarki laboratoryjne od najlepszych producentów na rynku

Mamy świadomość, że podczas pracy w laboratorium najważniejsza jest precyzja, dlatego w naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy sprzęt, który będzie nie tylko sprzymierzeńcem podczas realizacji codziennych zadań, ale również posłuży przez długi czas nawet intensywnej eksploatacji. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty zamrażarek laboratoryjnych, które przyszykowaliśmy dla Państwa w naszym sklepie internetowym!

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie