Multi Gastro

Zamrażarki niskotemperaturowe

Filtruj produkty

Zamrażarki niskotemperaturowe dostosowane do potrzeb

Prezentujemy zamrażarki niskotemperaturowe, czyli profesjonalny sprzęt przeznaczony do wykorzystywania w laboratoriach oraz stacjach badawczych. Próbki oraz substancje, które podlegają badaniu w takich placówkach, muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze, aby nie stracić swoich właściwości. Bardzo często schłodzenie materiału badawczego jest również konieczne, aby otrzymać miarodajne wyniki. To właśnie dlatego wykorzystuje się zamrażarki niskotemperaturowe, czyli najwyższej klasy sprzęt, który pozwoli precyzyjnie ustawić temperaturę i bezpiecznie przechowywać materiał badawczy.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zamrażarek niskotemperaturowych przeznaczonych do wykorzystywania w profesjonalnych stacjach badawczych. To właśnie dlatego prezentujemy kilka wariantów, co pozwala na wybór sprzętu perfekcyjnie dostosowanego do potrzeb. Zamrażarki różnią się m.in. ze względu na pojemność oraz liczbę komór (w sprzedaży dostępne są urządzenia wielokomorowe, które łączą funkcję chłodziarki oraz zamrażarki). Wszystkie urządzenia cechuje jednak podwyższony standard energooszczędności. Dzięki temu nawet bardzo intensywna eksploatacja zamrażarek niskotemperaturowych nie naraża właściciela na duże koszty.

Zamrażarki niskotemperaturowe wysokiej klasy

Praca w laboratoriach i placówkach badawczych wymaga niebywałej precyzji i bardzo dobrze przygotowanego środowiska. Wybierając sprzęt od najwyższej klasy producentów, mamy pewność, że ten perfekcyjnie sprawdzi się podczas pracy, a także niezawodnie posłuży przez długie lata. Zachęcamy do skorzystania z oferty zamrażarek niskotemperaturowych, która przyszykowaliśmy dla Państwa w naszym sklepie internetowym.

 

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie