Multi Gastro

Zmywarki do butelek

Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Zmywarki do butelek i ich zalety

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna to jeden z najważniejszych urządzeń, które muszą znaleźć się w lokalu gastronomicznym, czy przedsiębiorstwie gastronomicznym. Gwarantuje zachowanie wymaganych warunków sanitarnych i bardzo usprawnia pracę personelu. Zmywarka zużywa 2-2,5l wody na cykl, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko wodę, ale i pieniądze. zmywarki do butelek wyposażone są w specjalne dysze, które umyją i wyparzą butelkę na zewnątrz i od środka. Nasza firma jest liderem w sprzedaży zmywarek gastronomicznych w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy naszych specjalistów, jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto kupić zmywarkę do butelek

Umycie butelki wielorazowego użytku jest procesem czasochłonnym i trudnym. Wychodzimy na przeciw problemowi i oferujemy zmywarki, które umyją dokładnie każdy trudny zakamarek wewnątrz butelki, usunie ciężkie osady i zabrudzenia.

Zmywarki do butelek wyposażone są w specjalne kosze, które umożliwiają umycie butelki wewnątrz i na zewnątrz. Butelkę nakładamy na specjalną dyszę zintegrowaną z koszem na butelki.

  

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – postaramy się dobrać urządzenia spełniające wszystkie Państwa oczekiwania.

 

na zmywarki gastronomiczne

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie