Multi Gastro

Zmywarki do butelek

Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena
  • -
Nowość
Promocja

Zmywarki do butelek i ich zalety

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna to jeden z najważniejszych urządzeń, które muszą znaleźć się w lokalu gastronomicznym, czy przedsiębiorstwie gastronomicznym. Gwarantuje zachowanie wymaganych warunków sanitarnych i bardzo usprawnia pracę personelu. Zmywarka zużywa 2-2,5l wody na cykl, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko wodę, ale i pieniądze. zmywarki do butelek wyposażone są w specjalne dysze, które umyją i wyparzą butelkę na zewnątrz i od środka. Nasza firma jest liderem w sprzedaży zmywarek gastronomicznych w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy naszych specjalistów, jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto kupić zmywarkę do butelek

Umycie butelki wielorazowego użytku jest procesem czasochłonnym i trudnym. Wychodzimy na przeciw problemowi i oferujemy zmywarki, które umyją dokładnie każdy trudny zakamarek wewnątrz butelki, usunie ciężkie osady i zabrudzenia.

Zmywarki do butelek wyposażone są w specjalne kosze, które umożliwiają umycie butelki wewnątrz i na zewnątrz. Butelkę nakładamy na specjalną dyszę zintegrowaną z koszem na butelki.

  

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – postaramy się dobrać urządzenia spełniające wszystkie Państwa oczekiwania.

 

na zmywarki gastronomiczne

Pomagamy w doborze urządzeń: 12 307 79 79

 
Montaż na terenie całej Polski
Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę mogą być podłączone przez nas profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.
 
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Prowadzimy profesjonalne usługi napraw, montażu, szkoleń. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta. Oferujemy wsparcie techniczne po upływie gwarancji.
Opinie Klientów
Z Multi Gastro otworzyliśmy już kilka lokali. Zajmują się wszystkim od przygotowania projektu, swojej stałej obecności podczas remontu, montażu, szkoleniu pracowników, skończywszy na stałych przeglądach. Multi Gastro obsługuje nas kompleksowo nie tylko dostarczając sprzęt, ale też indywidualne zabudowy barowo-sprzedażowe, szklane przeszklenia czy skomplikowane konstrukcje dekoracyjne.
Rękoczyny - Kraków
Współpracuję z MultiGastro od 8 lat i serdecznie polecam, ponieważ przez ten czas jestem nieustannie zadowolony. Dla mnie kluczowe jest to, że nie kupujesz po prostu nowych urządzeń gastronomicznych, ale również współpracę, jakość kontaktu i późniejszą obsługę czy serwis od zespołu ludzi, który wiec co robi i robi to dobrze, a do tego w sposób przyjazny dla klienta. Świetna firma!
Kochanka folk shotbar - Kraków
Już niejedna transakcja za nami i zawsze z chęcią wracamy od lat. Prowadzimy sieć kebabów, dlatego też potrzebujemy sprawdzonych urządzeń. Profesjonalna pomoc w doborze sprzętu, realizacja zamówienia w ustalonym terminie, pełna satysfakcja - polecam!
Piri Piri
Polecam usługi tej firmy. Otwierając lodziarnię kupowaliśmy od nich lodówki, zmywarkę, piec i pozostały sprzęt. Od 6 lat w razie jakiejkolwiek problem przyjeżdżają prawie natychmiast i pomagają. Bardzo polecam.
Lodowa Huta - Kraków
Zawsze fachowe doradztwo, niezawodne produkty w najlepszej cenie.
Cukiernia Cora - Kraków
Szybki serwis, miła obsługa, ogromny wybór - zawsze na czas w super cenie.
Piekarnie La Baguette - Kraków
Profesjonalne podeście do Klienta.
Restauracja Tarasowa - Rybnik
Wszystko super, kontakt, informacje, maile, dostawa.
Kawiarnia Eisdealer - Berlin
Miła i profesjonalna obsługa, świetne piece cukiernicze w niskiej cenie!
Sernik w Koronce- Dębica
Profesjonalne porady. Zawsze chętni do pomocy proponując różne rozwiązania.
Spar Zuzanka - Zawiercie